לייעוץ חינם ופרטים נוספים:

למה עכשיו זה הזמן להשקיע בבריטניה ?

בריטניה היא הכלכלה השנייה בעוצמתה באירופה. הפאונד נמצא בשפל חסר תקדים מול השקל, מה שמאפשר רכישת נכסים בסכומים נמוכים, החל מ-280,000 ש"ח בלבד. ממשלת בריטניה הכריזה על תוכנית פיתוח הצפון, בה מופנים תקציבי עתק לפיתוח תחבורה, מסחר, תעסוקה, מלונאות, בתי חולים, אוניברסיטאות ועוד. התוכנית מובילה לתנופה אדירה, עליה במספר מקומות העבודה, עליה במספר הסטודנטים, ועליה דרמטית בביקוש לדירות באנגליה!

נצלו זאת, השקיעו בבטחה ובקלות, והבטיחו את עתידכם הכלכלי!

  • השקעה בטוחה

    השקעה במדינה מערבית מובילה, רישום הנכס על שמך בטאבו

  • השקעה פשוטה וללא מאמץ

    חברה מנהלת בנכס שדואגת עבורך להכל מ-א' ועד ת'

  • השקעה מניבה

    ניצול שאר הפאונד הנמוך, תשואה שנתית של 7-10%, השקעות החל מ400,000 ש"ח!

פרויקט Liverpool Triangle

הפרויקט ממוקם במרכז ליברפול, באזור L1. במרחק פסיעה מצ'יינה טאון, הקתדרלה של ליברפול, מרכז הקניות Liverpool One והרציפים. אזור בתנופת פיתוח אדירה, קרוב להכל, עם צפי עליית ערך משמעותי של 7-10% בשנה, בנוסף לתשואה משכירות. בבניין כ48 דירות סטודיו של 28 מ"ר, המתאימות לצעירים בגילאי 20-30 המחפשים את הקרבה למקומות הבילוי והעבודה או לסטודנטים לתארים מתקדמים הלומדים באוניברסיטאות בעיר. ניתן גם לבצע השכרות לטווח קצר, במודל AIRBNB, על מנת ליהנות מתשואה גבוהה. בואו לרכוש דירת מגורים, באזור הכי חם בצפון אנגליה

מי אנחנו בריטניה נדל"ן ?

אנחנו, נתי ודותן, חיים, נושמים ומשקיעים בנדל"ן כבר שנים ארוכות. אנחנו רואים בהשקעה בבריטניה כעת הזדמנות פז, ומשקיעים כאן בעצמנו, מכספנו הפרטי, על מנת להבטיח את עתידם הכלכלי של ילדנו. השאיפה שלנו היא לסייע למשפחות נוספות להבטיח את עתידם הכלכלי. נשמח לפגוש אתכם ללא תשלום, וללא התחייבות!

לייעוץ חינם ופרטים נוספים:

© כל הזכויות שמורות לבריטניה נדל"ן  |  SCOTTY – Create Digital Concept