לייעוץ חינם ופרטים נוספים:

למה עכשיו זה הזמן להשקיע בבריטניה ?

בריטניה היא הכלכלה השנייה בעוצמתה באירופה. הפאונד נמצא בשפל חסר תקדים מול השקל, מה שמאפשר רכישת נכסים בסכומים נמוכים, החל מ-280,000 ש"ח בלבד. ממשלת בריטניה הכריזה על תוכנית פיתוח הצפון, בה מופנים תקציבי עתק לפיתוח תחבורה, מסחר, תעסוקה, מלונאות, בתי חולים, אוניברסיטאות ועוד. התוכנית מובילה לתנופה אדירה, עליה במספר מקומות העבודה, עליה במספר הסטודנטים, ועליה דרמטית בביקוש לדירות באנגליה!

נצלו זאת, השקיעו בבטחה ובקלות, והבטיחו את עתידכם הכלכלי!

  • השקעה בטוחה

    השקעה במדינה מערבית מובילה, רישום הנכס על שמך בטאבו

  • השקעה פשוטה וללא מאמץ

    חברה מנהלת בנכס שדואגת עבורך להכל מ-א' ועד ת'

  • השקעה מניבה

    ניצול שאר הפאונד הנמוך, תשואה שנתית של 8%, השקעות החל מ210,000 ש"ח בלבד!

פרויקט Liverpool One Students

הפרויקט ממוקם בסמוך ל3 קולג'ים בהם לומדים כ16,000 סטודנטים, במיקום מנצח עם פוטנציאל צמיחה מטורף. במרחק פסיעה מהפרויקט יצאה לדרך תוכנית פיתוח אזורית בעלות של מיליארד פאונד. בליברפול כולה, למעלה מ65,000 סטודנטים. בבניין כ200 יחידות מאובזרות לחלוטין. לטובת הסטודנט יעמדו כל השרותים להם הוא זקוק, כולל אזור מפגש ובילוי, חדר כביסה, חדר כושר, גינה פנימית ועוד. חברת ניהול מנוסה, הדואגת להכל, מא' ועד ת' יושבת בלובי. אפשרות השקעה בנדל"ן בסכום נמוך של 210,000 ש"ח בלבד!

מי אנחנו בריטניה נדל"ן ?

אנחנו, נתי ודותן, חיים, נושמים ומשקיעים בנדל"ן כבר שנים ארוכות. אנחנו רואים בהשקעה בבריטניה כעת הזדמנות פז, ומשקיעים כאן בעצמנו, מכספנו הפרטי, על מנת להבטיח את עתידם הכלכלי של ילדנו. השאיפה שלנו היא לסייע למשפחות נוספות להבטיח את עתידם הכלכלי. נשמח לפגוש אתכם ללא תשלום, וללא התחייבות!

לייעוץ חינם ופרטים נוספים:

© כל הזכויות שמורות לבריטניה נדל"ן  |  SCOTTY – Create Digital Concept